تبلیغات
¤¤.::: تنها مثل یکتا :::.¤¤ - مطالب دی 1385
پنجشنبه 28 دی 1385

تلگراف

   نوشته شده توسط: علیرضا    نوع مطلب :عمومی ،

سلام !

کوتاه چن تا جمله بگم !

از درد گرونی مسکن دیگه حالم بهم می خوره ! چرا ؟ چون یه سری کثافت بعد ۶ کاه تازه خبر بهشون رسیده که ای بابا خونه گرون شده یه غلطی بکنیم ! وزیر مسکن رو خواستن که استیضاحش کنن و بهش گفتم مادر به خطا چرا خونه این قدر گرونه ! اونم یه سری ...شر تحویل نماینگان خر ما کرده که نه نماینده ها چیزی فهمیدن نه ماها ! اگه یه روز نماینده مجلس می شدم مطمئن باشید هر کی بخواد زر مفت بزنه و ملت رو بپیچونه از آلت دار می زنم ! از ما گفتن !

چن وقت بود عکس براتون نذاشته بودم گفتم بذا یه حالی بهتون بدم :

عرضم به خدمتتون یه عکس می خوام بذارم براتون یه ذره حالی به حالی شید !

اول آهنگش :

به تو گفتم قبل رفتنت اگه نباشی یک روز    کاری با دنیا ندارم

به تو گفتم خودمو می کشمو پر می زنم تو آسمونا   بگو گفتم یا نگفتم ؟

به تو گفتم زنده ام با نفس خیال چشمات    چشاتم تنهام گذاشتن

حالا من موندمو تیغو رگ دستو و عکس پاره تو و من !  بگو گفتم یا نگفتم ؟

مگه بهت نگفته بودم بی تو روزگار من تیرو و تاره ! حالا روزگار من بعد سفر کردن تو طناب داره

تیغو می کشم رو رگهام ! می پاشه خونم رو عکسات

 نتونست سدی بسازه رنگ چشمات  سیل اشکات ::::

 

بگو گفتم یا نگفتم ؟


شنبه 23 دی 1385

دل دردهای امشب

   نوشته شده توسط: علیرضا    نوع مطلب :عمومی ،

دیروز پریروز خبر شلاق خوردن ۳ تا پسر تو میدون ولیعصر دوباره همه جا رو پر شده بود .  داشتم به این فکر می کردم که تو این مملکت بی صاحاب مونده رییس جمهور هم قدرت نداره . بی چاره خاتمی دم از اصلاحات می زد ! راستی بی شوخی خاتمی پر از صداقت بود . اون موقع که مجلس دانش آموزی بودیم وقتی میومد وارد صحن می شد خیلی بی آلایش میومد و خیلی جدی می گرفت برعکس همه مسئولای مملکتی .

یه ذره دلم پره بابا بذارید بازم بگم

این تبلیغ جدید راهنمایی رانندگی رو دیدین که سیا سر تصادف داییش می رسه میبینه داییش فوت کرده اون وقت می گه : مگه هزینه ترمز ای بی اس و ایر بگ چه قدره که واسه ماشینایی مثه پیکان نمی ذارن ؟

خیلی دلم می سوزه می دونی واسه چی ؟ واسه مردم ایران زمین . ایرانی که راهنمایی رانندگی فقط می تونه به ساز حکومت برقصه و از مردم هی پول جریمه بگیره بریزه به حساب حکومتی ولی قدرت اینو نداره که به کارخونه های خودرو سازی بگه بابا واسه محافظت از جان و مال مردم مجبورین ترمز ای بی اس یا ایر بگ یا چه می دونم هر آشغال دیگه ای روی این ماشینا ببندین تا این قده جوون ما توی تصادف از بین نرن ! ایران شده ویران می رقصه به دست دیوان !

بگم یه ذره دیگه ؟

حکم قدیمی ای هست این که هر کس رو با مشروب یا مشروب خورده گرفتن ببرن تو تاریکی ها به ایم مفاسد فی الارض دهنشونو سرویس کنن اما اونایی که به هر نحوی از دیگر مواد اعتیادی چه می دونم شیمیایی و غیر شیمیایی استفاده می کنن برن تو بیمارستان واسه ترک !

می دونی چرا ؟ چون مشروب خور می تونه هر کاری ازش سر بزنه اما اون فلک زده ای که هر زهرماریه دیگه ای خورده باشه میوفته یه گوشه حال حرف زدنم نداره !

اینا از خداشونه که ملت برن از همون غیر مشروب ها استفاده کنن .

جامعه یه جور شده که ننه بابای یه دونه جوون ۱۵ ۱۶ ساله دیگه یادشون می ره بچه دارن و بچه هم اگه یه ذره کنترل نداشته باشه به هر راهی می ره .

بعده این امتحانا یه فرصت شد شب جمعه ای با بچه ها رفتیم یه جشن ( همون پارتی شماها ) دختر و پسر بودن که رو هم وول می خوردن . پسرا که چپ راس داشتن مشروب می چاقیدن دخترا هم که از پای این پا می شدن می رفتن رو پای یکی دیگه می شستن . بازم دلم به حال خودم و خودت سوخت ! به حال خودم که چرا اون جا بودم یا چرا حال نمی کردم که اون جام . به حال تو که حسرت می خوری چرا اون جا نبودی در صورتی که نمی دونی آدم چه حال بدی می گیره  وقتی از گود خارج می شه و به قضیه نیگا می کنه . به حال هر دومون که مادر و پدرمون تا آخر عمرشون درگیر کار و زندگی هستن و نمی فهمن من وتو چی کار می کنیم ! یا بهتر بگم باید این طوری فک کنی که حالا ! همین حالا ! دقیقا از همین الان به بعد این تویی که با قلم رفتارت روی صفحه سفید آیندت می نویسی که کی هستی !

امشب می خوام بنویسم تا تو بفهمی آدمای با صداقت رو چه قدر راحت تو مملکت ما سر راه رسیدن به ایده هاشون قربونی می کنن و من و تو فقط در ظاهر قضیه غرق می شیم .

می خوام امشب بفهمی که دلیلی فرار من و تو از ایرانی که خیلی دوسش داریم چیه  ؟

این آهنگه جدیده محسن چاووشی رو شنیدین ؟ همون آهنگه نفس بریده آلبوم متاسفم رو با محسن یگانه بازخوانی کرده شعرشو هم عوض کرده .

شعرو بیا فقط :

تیغو می کشم رو رگهام ... می پاشه خونم رو عکسات ... نتونست سدی بسازه   رنگ چشمات    سیل اشکاااااااااااااااااااات !

می خوام اینو بدونم چرا همه نسل جوون از این شعر خوششون میاد ؟

تبلور احساس جوونامون نسبت به هم تو رپ کردناشون که می بینیم . این آقای خوشتیپه شهرک غربی شعر واسه خوار و مادر اون یکی می خونه و فحشش می ده اون یکی هم برعکس . هر کی از راه می رسه و فرق میکروفن و دماغشو می فهمه اول یه شعر می سازه با این مضمون : :::

هر کی لاته   واسه ما شوکولاته و هر کی واسه ما شاخ شه مامانشو .....

چرا ؟ چون بین جامعه وول خورده به جای عشق و محبت یه مشت عوضی دیده که واسه پول و هوس از مادر خودشون هم مایه می ذارن !

جونم بگه واستون که بچه ها نسل جدید که من و تو باشیم فرصت واسه آزمون و خطا نداریم و خودمون باید خودمونو جم کنیم چون پدر مادرامون چک دارن سر ماه !

اذیتتون کردم نه ؟    شما هم حال بدید تو نظرات !

دلم واسه این یارو صاحاب بلاگه لاو اند فان و صاحاب وبلاگ بیهایند د سکنس تنگ شده ! یاد قدیما بخیر چه دل و قلوه ای بود این وسطا !

دوس دارم قلم هر دوتاتونو تو نظراتم ببینم واسه این که دلم واسه جفتتون تگ شده !

تقدیمی از علیرضا !


پنجشنبه 14 دی 1385

از کجا در آوردم

   نوشته شده توسط: علیرضا    نوع مطلب :عمومی ،

از این جا شروع می کنم .

 

از این جا که تو با تمام وجودت ذهن و روح منو درگیر کردی !

با نام تو شروع می کنم تویی که از اون چیزی که هستی خیلی برای من بیشتر ارزش داری !

با نام تو شروع می کنم که نام تو توی تک تک پس کوچه های ذهنم بذر امید کاشت .

با نام .......... خدای من !

 

خیلی وقته آپ نکردم ! نه ؟ کسی که به ما سر نمی زنه چه فرقی می کنه ؟

اما من تو این وب چیز هایی رو می نویسم که خودم رو خالی کنم .

کوله بار تجربه های خودم رو میارم این جا ! می ریزمشون همین جا تا شمایی که اینا رو می خونی دونی فقط تو نیستی که حرف دلت رو همه جا نمی تونی بگی  !

 

از انتخابات بگم که خیلی حال داد ! جمهوری اسلامی در کل چیزی خوبیه ! اما می شه گفت ریده !

گذشته از تقلب هایی که توی زمان رای دادن پیش میاد دلم بگه واستون از زمانی که رای ها رو وارد کامپیوتر می کردیم ! به نظرم میاد اگه فقط شخص بنده حال می کردم فلانی رای بیاره می تونستم این کارو بکنم !  مملکت تخماتیکی که رای هاش به این سادگی قابل دستکاری باشه انتخابات که هیچی مسئولاشم باید برن بمیرن !

بوی خون میاد  از این بگذریم !

 

یه آقای توی بی هایند د سکانس یه چیزایی می نویسه ما هم حال می کنیم این جا نقدش کنیم !

جالبه که این پسره که من خیلی دوسش می دارم نه به کسی لینک داده نه می شه تو وبش نظر داد !

آخـــــــــــــــــــی طفلکی دلش گرفته از دنیا !

کارش درسته ما که حال می کنیم چرت و پرت هاشو می خونیم  !

همه دفترچه آزاد رو گرفتن ؟ شخصا مهندسی صنایع رو زدم اونم تو پرند ! به نظرم بدون ریاضی پیش ، می تونم پرند قبول شم ! هر چند رکورد زدم : خوندن حسابان ترم اول در 30 مین ! زدم تو گوشش اما مطمئن نیستم که 10 بگیرم !

 

بگم از رپر هامون ! برادر سروش ( هیچ کس ) رو گرفتن به جرم حمل سلاح سرد ! کارش درسته اما از اون بسیجیای کلفت شوشه !  نمی دونم چرا تیغش نبریده که گرفتنش !

کار رضا ( پیشرو ) هم با نامزدش جور شد و این برادر کار درستمون هم بعد این آلبوم آخریه تا 2 سال ( به قول خودش ) نمی خونه !

یه بابای تو روز نامه زده بود : سامان دادن رپرهای ایرانی !   برادرمون اگه از جد و آبادشون هم مایه بذارم نمی تونن پاپ خونا رو سامون بدن چه برسه به رپرها !

 

صاحاب بلاگ لاو و فان و مریج که دیگه دست به سیاه سفید نمی زنه و آپ نمی کنه !

 

راستی گوشیمو گذاشتم کنار اسپیکر اتاق آگوستیکمون ، ال سی دیش به فنا رفت ! فقط می تونم رسیو کال کنم خواهشا کسی اس ام اس نده !

 

یکی می گفت تالیا داره ورشکس می شه ! ما می ترسیم ! اگه کسی خبری از جای معتبر داره تو نظرات بگه ! ( ما فقیر فقرا همیشه باید دست و پامون بلرزه )

 

وقت ندارم وگرنه بازم حرف داشتم که بنویسم ! بابای !